Резултати за квалификациону фазу такмичења Serbian Cybersecurity Challenge 2024 (SCC2024).

Право учешћа су имали сви студенти високо-школских институција, односно ученици средњих школа на територији Р. Србије, као и држављани Р. Србије. Такмичење је одржано за викенд 23-24. март 2024. године. Друга , финална фаза ће бити одржана у физичком простору 14. и 15. маја 2024. године. Коначан списак пласираних у финале ће бити накнадно објављен.

Pozicija Ime Prezime Poena Univerzitet / Škola Naziv
1 Vojin Golubovic 4826 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
2 Luka Petrović 3846 Osma beogradska gimnazija
3 Emin Skrijelj 3746 Gimnazija Novi Pazar
4 Stefan Jovanović 3414 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
5 Anđela Komnenić 3350 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
6 Ilija Radosavljević 3349 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
7 Strahinja Gocic 3272 ETŠ Mija Stanimirovic
8 Драган Милованчевић 3111 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
9 Bogdan Micić 3068 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
10 Ostoja Sredojević 3030 Univerzitet u Beogradu Univerzitet Singidunum
11 Aleksa Miljković 2825 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
12 Luka Lazarević 2690 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
13 Luka Krstić 2626 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
14 slavko mirkovic 2463 ne idem u skolu
15 Nikola Mitic 2459 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
16 Jovan Jovanović 2454 Tehnička škola Čačak
17 Vuk Janjusevic 2441 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
18 Andrija Stevanović 2410 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
19 Marko Žarković 2346 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
20 Ivan Mihailović 2342 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
21 Miloš Medić 2199 Univerzitet u Novom Sadu Prirodno-matematički fakultet (Novi Sad)
22 Momir Stanišić 2126 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
23 Danilo Kovačević 2125 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
24 Marko Stanković 2098 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
25 Djordje Zivkovic 2090 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
26 Igor Kandić 2045 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
27 Pavle Gašić 2045 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
28 Dimitrije Glukčević 2018 Univerzitet u Nišu Prirodno-matematički fakultet (Niš)
29 Ilija Obradović 2010 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
30 Bojan Mijanović 1998 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
31 Vukašin Bogdanović 1981 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
32 Petar Vukotić 1973 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
33 Jovan Jokić 1946 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
34 Luka Đorđević 1946 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
35 Teodora Kalezić 1882 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
36 Milan Jovanović 1881 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
37 Mihailo Babic 1830 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
38 Luka Blagojevic 1729 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
39 Stefan Puric 1620 Gimnazija Vuk Karadzic Loznica (IT)
40 Stefan Jovišić 1620 Privatna IT Gimnazija ,, Tvrđava „
41 Igor Romanić 1553 Metropolitan Univerzitet Fakultet Informacionih Tehnologija(FIT)
42 Konstantin Begović 1552 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
43 Petar Nikolić 1509 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
44 Mateja Milivojev 1504 Gimnazija Tvrdjava
45 Marko Erdelji 1498 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
46 Ivana Djurovic 1484 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
47 Andrej Pandiloski 1473 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
48 Stefan Kotlaja 1472 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
49 Djordje Stefanovic 1472 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
50 Урош Матијаш 1452 12. Београдска гимназија
51 Ognjen Jovandić 1425 Srednja Tehnička škola Kikinda
52 Miloš Jovanović 1409 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
53 Petar Kapriš 1399 Univerzitet u Novom Sadu Prirodno-matematički fakultet (Novi Sad)
54 Branko Grbic 1356 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
55 Jovan Bogovac 1350 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
56 Marko Matovic 1307 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
57 Nikola Bogdanović 1277 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
58 Jakša Kecojević 1272 Peta Beogradska gimnazija
59 Ilija Spasić 1264 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
60 Dejan Gojsovic 1237 Fakultet za Diplomatiju i Bezbednost Fakultet za Diplomatiju i Bezbednost
61 Stefan Katic 1237 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
62 Nikola Lazin 1236 Univerzitet u Beogradu Univerzitet Metropolitan
63 Dejan Bojkovic 1236 Univerzitet u Beogradu Univerzitet Metropolitan
64 Tamara Drobnjaković 1217 Univerzitet u Beogradu Fakultet organizacionih nauka (Beograd)
65 Ivan Gogić 1173 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
66 Miša Stefanović 1172 Univerzitet u Novom Sadu Prirodno-matematički fakultet (Novi Sad)
67 Marijana Čupović 1148 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
68 Balaž Benedek 1136 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike „Boljai”
69 Petar Polić 1117 Univerzitet u Kragujevcu Факултет техничких наука у Чачку
70 Mihajlo Petković 1093 Gimnazija Bora Stankovic
71 Jovan Milanović 1064 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
72 Ana Batranović 1024 Gimnazija Laza Kostić
73 Veljko Mihajlović 1017 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
74 Aleksandar Crnatovic 1001 Gimnazija Bora Stankovic (Nis)
75 Vuk Radonjic 1000 Gimnazija Bora Stankovic u Nisu
76 Jovan Mihajlović 917 Univerzitet u Pristini Fakultet tehničkih nauka (Kosovska Mitrovica)
77 Mateja  Šefčić 916 Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
78 Marko Vojvodić 916 Univerzitet u Beogradu Mašinski fakultet(Beograd)
79 Milos Djordjevic 901 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
80 Uroš Lazić 863 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
81 Bogdan Mitrović 800 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
82 Emanuela Bošnjak 717 Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
83 Miloš Jelić 701 Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
84 Stevan Ranđelović 701 Gimnazija „Bora Stanković“ iz Niša
85 Željko Rašović 601 Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
86 Miljan Mitrović 601 Gimnazija Bora Stankovic u Nisu
87 Marko Uljarević 600 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
88 Budimir Filipovic 600 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
89 Radovan Zoraja 600 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
90 Andrej Kovačić 600 Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
91 Pavle Sekešan 600 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
92 Andrija Mitić 500 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
93 Mateja Milošević 500 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
94 Aleksa Papic 500 Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet (Beograd)
95 Veljko Jovičić 401 Singidunum Fakultet Informatike i Računarstva
96 Nemanja Molnar 401 Tehnička škola Kikinda
97 Bojan Cakić 401 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
98 Nemanja Mosurovic 401 Alfa BK Univerzitet Fakultet informacionih tehnologija
99 Bojan Djurdjic 401 Visoka tehnička škola strukovnih studija Subotica
100 Luka Skenderija 400 Gimnazija Banja Luka
101 Mihailo Jovicic 400 Univerzitet u Kragujevcu Akademija Strukovnih Studija Sumadija
102 Vukasin Dobromirovic 400 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
103 Marija Trajić 400 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
104 Nemanja Bisić 400 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
105 Dragan Miljkovic 400 Univerzitet u Kragujevcu Prirodno-matematicki fakultet (Kragujevac)
106 Đorđe Antić 400 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
107 Sofija Teofilovic 400 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
108 Djordje Vuckovic 400 Gimnazija Bora Stankovic
109 Nikola Bodulic 400 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
110 Nikola Živković 400 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd) Kriminalističko policijski univerzitet
111 Miloš Ristić 400 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
112 Milan Komatinović 400 Gimnazija Bora Stanković u Nišu
113 Dušan Bulajić 400 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
114 Mateja Jovanovic 400 Univerzitet Union Računarski fakultet (Beograd)
115 Marija Parežanin 400 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
116 Nikola Pejic 301 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
117 Vuk Pejić 301 Elektrotehnička škola Rade Končar Beograd
118 Dušan Stančević 301 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
119 Stefan Malić 301 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
120 Aleksa Zivkovic 300 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
121 Martin Mladenović 300 Kriminalističko-policijski univerzitet (Beograd)
122 Nikola Milošević 300 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
123 Ivan Pavlović 300 Elektrotehnička škola Rade Končar (Beograd)
124 Mark Nesovanovic 300 Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai (Senta)
125 Staša Stamenković 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad Srednja skola ETS“Mihajlo Pupin“ Novi Sad
126 Ignjatije Ignjatović 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
127 Emilija Balaž 300 Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka (Novi Sad)
128 Nemanja Copic 300 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
129 Teodora Raič 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
130 Luka Kolesar 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
131 Ana Medić 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
132 Veljko Pavlović 300 Požarevačka gimnazija
133 Andrej Savic 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
134 Milica Spasojevic 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
135 Nikola Petrović 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
136 Stefan Milic 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
137 Vladimir Petrovic 300 ETS Mihajlo Pupin
138 Danilo Torbica 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
139 Nikola Maric 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
140 Andjela Prezime 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
141 Tamara Stanković 300 Elektrotehnička škola u Novom Sadu
142 Teodora Stankovic 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
143 Ognjen Kostadinović 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
144 Martina Isakov 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
145 Jovana Predragović 300 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
146 Stefan Ćurčić 300 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
147 Vukadin Drašković 200 Univerzitet u Nišu Elektronski fakultet (Niš)
148 Sergej Šimičić 200 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
149 Nemanja Čebac 200 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
150 Vukašin Dabić 200 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
151 Filip Krkljić 200 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
152 Uroš Laković 200 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad
153 Miloš Kecojević 116 Univerzitet u Beogradu Elektrotehnički fakultet (ETF, Beograd)
154 Aleksandar Vuk Milovanović 100 ETŠ “Mihaljo Pupin” Novi Sad